Заклади освіти Сєвєродонецької міської тергромади отримали 36 ноутбуків

02-11-2023

]]>Здобувачі освіти Луганщини отримали комп'ютерне обладнання, - повідомляє ]]>]]>Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації]]>]]>.]]>

Донорськими організаціями UNHCR та Save the Children ініційовано передачу ноутбуків відповідно для потреб здобувачів освіти із соціально вразливих категорій населення, що потребують цифрові пристрої для забезпечення доступу до дистанційного навчання.

01 листопада 2023 року Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації організував отримання та передав відділам (управлінням) освіти області 225 девайсів від Save the Children для користування здобувачами освіти згідно з розподілом.

На заклади освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади розподілено 36 ноутбуків.

За інформацією: Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації - ]]>https://www.facebook.com/osvitaloda/posts/pfbid0X6yHBQtsfg1NEAi3dxpogsyp...]]>