Закладам загальної середньої освіти Сєвєродонецької МТГ 27 квітня 2023 року в Києві було передано 75 планшетів для учнів

03-05-2023

За результатами домовленостей Міністерства освіти і науки України з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) закладам загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади 27 квітня 2023 року в Києві було передано 75 планшетів для учнів.

За участі представників ЮНІСЕФ, Представництва ЄС в Україні, засобів масової інформації відбулася урочиста зустріч та робоча нарада керівників управлінь, відділів освіти територіальних громад із міністром освіти і науки України О. Лісовим, начальником Луганської ОВА А.Лисогором, заступником голови Луганської ОДА К.Безгинською, директором ДОН Луганської ОДА Ю.Стецюком.

Планшети передано на баланси закладів освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади, і відповідно, учні цих закладів вже отримали технічні засоби для навчання.

Висловлюємо вдячність Міністру освіти і науки України Оксену Лісовому, Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та Представництву Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) за надану допомогу.

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації