Заходи до 30-ї річниці Незалежності України

20-08-2021

Шановні жителі області! До вашої уваги розклад обласних урочистостей до Дня Незалежності України, що відбудуться в Сєвєродонецьку 24 серпня 2021 року.

9:30          Покладання квітів до пам’ятника О.В. Радієвському (бульвар Дружби Народів).

9:50          Урочиста хода з Прапором України від пам’ятника О.В. Радієвському до пам’ятника Т.Г. Шевченку.

10:00         Покладання квітів до пам’ятників Т.Г. Шевченку та І.Я. Франку.

10:30         Урочисте спецпогашення поштової марки, випущеної з нагоди 30-ї річниці незалежності України (бульвар Дружби Народів, 21).

11:00         Урочистий захід з нагоди 30-ї річниці проголошення незалежності України: театралізована урочиста частина, вручення державних нагород України, регіональних відзнак, спільний святковий концерт Луганського та Закарпатського симфонічних оркестрів (Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр, бульвар Дружби Народів, 21).

15:00         Виступ Луганського обласного козачого кінного театру «Козацька Січ» (майданчик біля Льодового палацу).

15:30         Культурно-мистецька акція «БарвиLand» (сквер біля площі Перемоги, мала сцена та наметове містечко).

15:30         Експозиція сільськогосподарської продукції «Дари Луганщини» (сквер біля площі Перемоги).

16:00         Виставка народних майстрів «Східна артіль» (сквер біля площі Перемоги).

16:00         Банерна виставка «Луганщина космічна», присвячена внеску, який зробила Луганська область в царині освоєння космосу (площа Перемоги).

16:00         Виставка Сєвєродонецької міської галереї мистецтв (сквер біля площі Перемоги).

17:30         Танцювальний майдан «Слобожанський луг» з одночасного виконання хореографічними колективами області танцю «Слобожанська полька» (площа Перемоги).

17:40         Концертна програма за участю оркестру Головного управління Національної поліції в Луганській області (площа Перемоги, головна сцена).

18:00         Урочиста церемонія відкриття свята з нагоди 30-ї річниці проголошення незалежності України та театралізована постановка з елементами реконструкції історичних подій козацької доби за участю акторів Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру, Луганського обласного козачого кінного театру та творчих дитячих колективів (площа Перемоги, головна сцена).

18:30          Фольклорне свято «Традиції, що творять майбутнє» (площа Перемоги, головна сцена).

19:30          Концертна програма «Україна. Народжені вільними!» за участю ансамблю пісні і танцю «Радани» та гурту «БеZМеЖ» Луганської обласної філармонії (площа Перемоги, головна сцена).

20:00          Святкова концертна програма за участю відомих українських професійних виконавців (головна сцена, площа Перемоги).

21:00-22:30          Святкова дискотека з відомими діджеями (площа Перемоги).

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/oblasni_zahodi_do_30_yi_richnici_nezal...]]>