Загинув Захисник із Сєвєродонецька Іван Соболь

11-10-2023

Військовослужбовець, сєвєродончанин Іван Соболь отримав тяжке поранення під час мінометного обстрілу біля села Водяного Донецької області. Травми виявились несумісними із життям - юнак помер у військовому шпиталі за два дні до свого дня народження, - ]]>повідомляє]]> Петропавлівка.Сіty. Йому мав виповнитися 21 рік...

Іван Соболь народився 9 жовтня 2002 року у Сєвєродонецьку, навчався в місцевій 10 школі та 24 ВПУ. Контракт із Силами оборони хлопець підписав ще у 2018-му. Відтоді ніс службу в складі 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха. Воїн став солдатом-сапером 2-го інженерно-саперного відділення, 1-го інженерно-саперного взводу, інженерно-саперної роти, групи інженерного забезпечення ВЧ А0536. Від 29 червня 2021 року був переведений на військову службу в ЗСУ та продовжував боронити Україну.

«Іван був гарною людиною, щирим і добрим. Востаннє бачилися, як він поїхав на своє останнє завдання. Тоді дізнався, що один побратим загинув, а Іван потрапив до військового шпиталю. Виходить, що побратим його прикрив, але один уламок завдав поранення. Він боровся за життя», - розповів побратим загиблого Івана Соболя, старший солдат Владислав Масло.

“Івану не довелося будувати плани на майбутнє, довелося взяти до рук зброю, бо хотів звільнити рідні місця від ворога ”, - сказав його дядько В’ячеслав.

З 2022 року родина Івана знайшла прихисток у Петрівці Дніпропетровської області, де з ним і попрощалися учора, 10 жовтня...

Сєвєродонецька міська військова адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким Івана Соболя. Вічна пам'ять та шана нашим Героям!