За підтримку російської агресії переселенцю з Сєвєродонецька загрожує до 8 років позбавлення волі

09-11-2022

Прокурорами Черкаської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно внутрішньо переміщеної особи з м. Сєвєродонецьк Луганської області, який проживаючи на території Черкаського району, виявляв бажання воювати проти України на стороні збройних формувань РФ та підтримував військову агресію загарбника в Україні (ч.ч. 1, 3 ст. 436-2 КК України).

За даними слідства обвинувачений з мотивів несприйняття існуючої української влади та схвалення політики країни-агресора серед свого оточення висловлював твердження, що полягали у виправдовуванні, визнанні правомірною та запереченні збройної агресії російської федерації проти України.
Наразі обвинувачений перебуває під вартою, його майно арештовано.

За вчинення інкримінованого йому злочину санкція статті Кримінального кодексу України передбачає покарання до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом УСБУ в Черкаській області.

Примітка: відповідно до положень ст. 62. Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку    і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: Черкаська обласна прокуратура - ]]>https://chk.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=322640]]>

Средняя: 5 (2 оценок)