Ви тут:

За минулий тиждень ВПО з Луганщини отримали в гумхабах Сєвєродонецької громади більше 1700 продуктових наборів

05-06-2023
Категорія: 

З 29 травня по 02 червня 2023 року ВПО з Луганщини, які зареєстровані в Гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військової адміністрації у Дніпрі (просп. Калнишевського, 27-К), надано 1613 продуктових наборів та 115 упаковок дитячих памперсів.

До Дня захисту дітей 150 мешканців Луганської області шкільного віку, які зареєстровані в гумхабі, отримали рюкзаки з канцелярськими наборами.

Крім того, 235 наших земляків отримали своїм домашнім улюбленцям корм для собак.

В Гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військової адміністрації у Тернополі (вул. Грушевського, 5) переселенці з Луганської області протягом минулого тижня одержали 128 продуктових та 8 сімейних гігієнічних наборів. Дитячим харчуванням та памперсами забезпечено двох немовлят.

Загалом у травні в гумхабах Сєвєродонецької МВА евакуйованим мешканцям Луганщини видано понад 5,8 тис. продуктових та 2,1 тис. гігієнічних наборів безкоштовної допомоги.

Графік роботи хабів: понеділок - п'ятниця з 10:00 до 15:00.

Інформація про діяльність:

- Гуманітарний хаб Сєвєродонецької міської військової адміністрації у місті Дніпро: ]]>https://t.me/s/severhabdnipro;]]>

- Гуманітарний хаб Сєвєродонецької міської військової адміністрації у місті Тернопіль: ]]>https://t.me/s/ternopol_hub]]>.

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)