За ініціативи Сєвєродонецького молодіжного парламенту прибрано сквер між площею Перемоги та Льодовим палацом

20-04-2019

20 квітня за ініціативи Сєвєродонецького молодіжного парламенту прибрано сквер між площею Перемоги та Льодовим палацом.

Слід зазначити, що до заходу долучилася енергійна та небайдужа міська молодь, керівництво та молодіжний актив міської ради і просто пересічні мешканці Сєвєродонецька.

За словами в.о. міського голови Вячеслава Ткачука небайдужа молодь звернулася до міської ради з пропозицією допомогти місту у підготовці до ювілейного святкування Дня міста та Дня Хіміка: «Сьогодні у нас черговий день прибирання нашого міста. Я радий, що більшість сєвєродончан, а особливо молодь, яка любить своє місто вийшли на толоку. Чистоту і красу ми хочемо присвятити нашому Сєвєродонецьку, якому в цьому році виконується 85-ть років, бо саме у турботі до міста проявляється любов до нього. Ті, хто вийшов сьогодні на толоку і хоче підтримати чистоту –дійсно люблять своє місто. У нас в місті народився новий молодіжний рух: ініціатива щодо створення Молодіжного парламенту надійшла від небайдужих юнаків і дівчат. Міська влада це підтримує і сьогодні ми разом ».

Ініціатор створення Молодіжного парламенту Олег Бутков зазначив: «Ми звернулися до міської ради з проханням організувати толоку для того, щоб взяти участь в житті нашого міста і підготувати його до свята, щоб Сєвєродонецьк був чистий і красивий. Міська рада це прохання підтримала і сьогодні ми тут. На нашу думку, сєвєродончани повинні дотримуватися простого правила щодо чистоти в місті. Ми підтримуємо ідею проведення в місті днів благоустрою. Вважаю, правильним, коли люди з розумінням ставляться до таких заходів. Ми повинні бути не байдужими до долі нашого міста. Чистота й порядок у місті, його благоустрій - спільна справа усіх його жителів, особливо молоді».

До молоді долучилися і пенсіонери з навколишніх будинків, які також старалися не відставати від юнаків та дівчат. За словами Віри Анатоліївни, яка зі своїми літніми подругами прийшла спочатку подивитися, що за «десант» з’явився у її улюбленому сквері, а потім і приєдналася до потрібної і важливої справи, це дуже добре, що є така молодь, яка турбується за красою і охайністю рідного міста. «Як приємно що ці молоді люди виросли справжніми вихованими, небайдужими і турботливими людьми. Ми просто здивовані і вражені тим, що молодь так активно наводить порядок» - зазначила мешканка прилеглого до скверу будинка.

Толока також проходила і в інших локаціях Сєвєродонецька. Працівниками міськради було прибрано територію по бульвару Дружби Народів, комунальниками - вулиці, проспекти та зелені зони міста.

Працівники обласних структур прибрали територію в районі Чистого озера та прилеглій лісосмугі.

Приємно відмітити, що молодіжна  ініціатива «Сєвєродончани! Давайте разом зробимо наше місто чистим, охайним та красивим!» знайшла відгук серед мешканців і гостей міста та більшість городян долучилися до заходів з упорядкування вулиць, придорожніх лісосмуг, прибудинкових територій, скверів, зелених зон навколо міських озер тощо.

Средняя: 5 (2 оценок)