"З побажаннями миру, процвітання та добробуту рідному місту та всім сєвєродончанам!"

13-05-2019

6 травня 2019 року в концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся звітний концерт КПНЗ “Сєвєродонецька дитяча музична школа № 2”. Концерт було присвячено 85-й річниці нашого улюбленого міста. Ведуча концерту, Ірина Миколаївна Щукіна, нагадала глядачам цікаві факти з історії становлення міста хіміків.

У виконанні вокальних та інструментальних колективів школи пролунали яскраві музичні твори різних жанрів та стилів. Також прозвучали сольні виступи переможців обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів юних виконавців. Прикрасою концерту стали виступи Лоліти Семерні та камерного педагогічного ансамблю «Con anima».

Фінальна композиція «Україна» у виконанні зведеного хору та солістів Семерні Лоліти і Решетняка Матвія у супроводі симфонічного оркестру стала феєричним завершенням свята.

За доброю традицією оранжування фінальної композиції на слова Вадима Крищенка було створено художнім керівником оркестру та директором музичної школи Метьолкіним Геннадієм Григоровичем.

Усі свої творчі надбання учні та педагогічний колектив школи присвячують рідному місту з побажаннями миру, процвітання та добробуту м.Сєвєродонецьку та всім сєвєродончанам.

Відділ культури міської ради