Ви тут:

З нагоди 25-річчя Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України відзначили спортивну спільноту

15-04-2021
Категорія: 

У цьому році Луганське обласне відділення Національного олімпійського комітету (НОК) України відзначає 25 років з моменту заснування.

Керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк взяв участь у нагородженні грамотами, дипломами та відзнаками тренерів-викладачів сєвєродонецьких дитячо-юнацьких спортивних шкіл, Луганської обласної ДЮСШІ, Луганського регіонального центру «Інваспорт» і представників загальноосвітніх шкіл, які брали участь у заходах від НОК.

«Дякую за ту роботу, яку ви щодня виконуєте, за ваші знання і досвід, які ви вкладаєте в наших молодих спортсменів, за ті досягнення, які вже є у вас і ваших вихованців. У нашому місті немає жодного тижня без спортивних досягнень. І все це завдяки вам! Адміністрація міста допомагає та допомагатиме розвивати спорт у Сєвєродонецькій громаді», - звернувся Олександр Стрюк до спортивної спільноти.

Голова Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Віктор Острєцов зазначив, що Сєвєродонецьк завжди відрізнявся високими досягненнями, великою кількістю майстрів спорту, проведенням спортивних змагань високого рівня з велоспорту, легкої і важкої атлетиці, боксу та хокею, а також подякував керівнику Сєвєродонецької МВЦА за підтримку міською адміністрацією розвитку спорту.

Отже, з нагоди видатної дати за рішенням виконавчого комітету Національного олімпійського комітету України та за дорученням президента НОК Сергія Бубки грамотами та подяками за вагомий особистий внесок у розвиток Олімпійського руху на Луганщині нагороджено:

Миколу Трембача, тренера-викладача з легкої атлетики КДЮСШ-2

Олега Ординця, директора КДЮСШ-3

Наталію Шмигову, заступника директора Луганської обласної ДЮСШІ

Юрія Кравченка, начальника Луганського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт"

Олександра Золотова, старшого тренера-викладача ДЮСШ ВВС «Садко»

Вікторію Єрасковську, старшого тренера-викладача зі скелелазіння КДЮСШ-1

Олену Костіну, тренера-викладача зі спортивного орієнтування КДЮСШ-3

Олену Римар, головного спеціаліста Луганського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт"

Тетяну Руду, тренера-викладача відділення плавання КДЮСШ-4

Дмитра Нєвєнченка, дефлімпійського чемпіона з футболу

Юлію Бєлімготову, тренера-викладача з тенісу КДЮСШ-1

Андрія Фурмана, директора КДЮСШ-2

Ольгу Дутову, заступника директора з тренувально-навчальної роботи КДЮСШ-4

Дипломами НОК за участь в обласному освітньому пізнавальному заході серед школярів «Брейн-ринг – Луганщина олімпійська» до 25-річчя Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України нагороджено сєвєродонецькі школи №№1, 8, 15 і 20.

Ювілейну відзнаку з нагоди 25-річчя Луганського відділення НОК Віктор Острєцов вручив Сєвєродонецькій МВЦА в особі керівника Олександра Стрюка.

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)
258
0