З Днем Національної поліції України!

04-07-2023

Шановні працівники та ветерани Національної поліції України!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Захист життя, честі та гідності громадян, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань – це відповідальна і благородна місія.

Служба в умовах воєнного стану зробила вашу роботу надзвичайно небезпечною.

У реаліях сьогодення, ви на рівні з військовими береже і захищаєте цілісність та суверенітет України, вносите свій вклад у боротьбу з ворогом, стоїте на варті законності та правопорядку, виконуєте свій обов’язок служіння народу і державі – самовіддано несете службу в тилу, на фронті, на звільнених територіях, в зонах надзвичайних ситуацій, спровокованих ворогом.

З нагоди професійного свята щиро вітаємо всіх, для кого служба в поліції є справжнім покликанням, а боротьба зі злочинністю – справа всього життя.

Висловлюємо щиру вдячність працівникам поліції України за самовіддану працю та бажаємо мужності, витримки й наснаги.

Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті.

Пишаємось вашою стійкістю в захисті нашої країни від окупантів.

Перемоги всім нам над ворогом!

Слава Україні! Слава Героям!