З Днем фізичної культури і спорту України!

09-09-2023

Шановні спортсмени, тренери, фахівці галузі фізичної культури і спорту, а також всі прихильники, шанувальники та вболівальники фізкультурно-спортивного руху!

Вітаємо з Днем фізичної культури і спорту України!

Сєвєродонецьк завжди славився своїми спортивними досягненнями. Сєвєродонецьк виховав та підготував плеяду спортсменів і тренерів з багатьох видів спорту, яких знає Україна та Світ. Наші спортсмени та тренера завжди гідно представляли міську громаду на регіональних, обласних, державних та міжнародних змаганнях.

Навіть під час повномасштабного війни росії проти України, окупації ворогом Сєвєродонецька та всієї міської громади, наші спортсмени, серед яких переважна частина - це діти та молодь, беруть участь у змаганнях, перемагають і прославляють наше місто, Луганщину та країну. Ви - провідники здорового способу життя, які показують приклад, що спорт і фізкультура – це сучасно, модно та прогресивно, а війна - відстій. А найголовніше - ви оповіщаєте Світ про Україну. Коли на міжнародних змаганнях підійматися український прапор, весь Світ бачить - Україна бореться, Україна вистоїть, Україна переможе.

Бажаємо міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, витримки, нових спортивних звершень та перемог, а найголовніше - Перемоги України!

Слава Україні!