Ви тут:

З 27 липня розпочинається реєстрація для проходження спеціально організованої сесії ЄВІ

27-07-2021
Категорія: 

 27 липня 2021 року розпочинається реєстрація для проходження спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ). Вона триватиме до 5 серпня.
]]>Реєстрацію]]>  здійснює приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Для учасників на сайті Українського центру створено інформаційну сторінку – «]]>Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ]]>». Доступ до неї – за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів за участь в тестуванні. Цьогорічна вартість участі у спеціально організованій сесії ЄВІ становить 540 гривень.

Оплата послуг за участь у спецсесії здійснюється одним із пропонованих на інформаційній сторінці «]]>Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ]]>» способів. Сплатити кошти потрібно не пізніше трьох робочих днів після завершення реєстрації.

Тестування у межах спеціально організованої сесії ЄВІ відбудеться 11 вересня. Пункти тестування створюватимуться в усіх обласних центрах (окрім м. Донецьк і м. Луганськ), а також у м. Сєвєродонецьк і м. Слов’янськ.

Із матеріалами ЄВІ попередніх років можна ознайомитися за ]]>покликанням]]>. Зазначимо, що проведення спеціально організованої сесії єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) не передбачено.

Нагадаємо, понад мільйон заяв ]]>подано]]>  вступниками на бакалаврат під час цьогорічної вступної кампанії.

]]>https://www.kmu.gov.ua/news/mon-zavtra-rozpochinayetsya-reyestraciya-dly...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет
32
0