Ви тут:

З 11 травня в ЦНАПі Сєвєродонецька у Дніпрі ВПО з Луганщини прийматимуть з пенсійних питань тричі на тиждень

11-05-2023
Категорія: 

Згідно з угодою про співпрацю, укладеною між Сєвєродонецькою міською військовою адміністрацією та Головним управлінням Пенсійного фонду України в Луганській області, у Центрі надання адміністративних послуг, який розташований у м. Дніпро, з 11 травня на постійній основі розпочинає проводити консультаційну роботу начальник відділу обслуговування громадян № 9 (м. Сєвєродонецьк) Олена Ястремська.

З метою забезпечення доступності послуг Пенсійного фонду України, впровадження обслуговування громадян на рівні територіальної громади та організації ефективного прийому громадян, які звертаються до органів ПФУ, буде здійснюватися консультування щодо законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та пенсійне забезпечення; надання субсидій та пільг, здійснення страхових виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням.

Відвідувачам надано можливість отримання довідкової інформації, переліку документів, необхідних для призначення/перерахунку пенсій, субсидій, пільг та страхових виплат, забезпечення доступу до електронних сервісів Пенсійного фонду України та надання допомоги в користуванні ними.

Прийомні дні – середа, четвер, п’ятниця.

Години прийому – з 10:00 до 15:00.

Адреса: м. Дніпро, вул. Петра Калнишевського, 27-К (Палац культури «Металург»), Центр надання адміністративних послуг.

 

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет