Юні сєвєродонецькі боксери здобули 7 золотих та 1 срібну медаль на турнірі БК "Ударник"

25-09-2023

24 вересня в с.Гатне, що у Фастівському районі на Київщині, відбувся Турнір з боксу на призи БК «Ударник».

В змаганнях взяли участь боксери 2007-2015 р.н. з Києва та Житомирської, Київської, Луганської (міста Сєвєродонецьк та Кримінна) та Житомирської областей.

Вихованці секції боксу ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк]]>, які прийняли участь у турнірі, показали прекрасні поєдинки та здобули 7 золотих та 1 срібну медаль!

Золоті медалі здобули: Артем Рубцов (26 кг), Артем Бойко (28 кг), Всеволод Слюсарєв (32 кг), Денис Карелін (34 кг), Ярослав Костишин (52 кг), Артем Гончарук (54 кг), Роман Соловйов (72 кг).

Срібну медаль виборов Ігор Коробенко (50 кг).

Тренер: Сергій Воронов.

Вітаємо наших юних сєвєродонецьких боксерів та їх тренера Сергія Воронова з відмінним результатом на турнірі!