«Янгол-охоронець для захисника України» та «Птах миру»: шість сєвєродончан стали переможцями конкурсу учнівської молоді «Технологічна майстерність-2023»

14-02-2023

11 лютого 2023 року відбувся регіональний конкурс учнівської молоді «Технологічна майстерність-2023» організований за ініціативою методичного об’єднання вчителів технологічної галузі Сєвєродонецької міської територіальної громади спільно з ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Метою конкурсу було виявлення творчої та обдарованої молоді Луганської області. Конкурс відбувся в онлайн-режимі та складався з 2-х турів: теоретичного і практичного. Під час теоретичного туру учасникам було запропоновано виконати творче завдання щодо вирішення конкретної проблеми. Завданням практичного туру було виконання проєктів «Янгол-охоронець для захисника України» та «Птах миру». У конкурсі взяли участь учні 9-11 класів з міст Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного Кремінної. Захід відбувався в дружній та доброзичливій атмосфері.

Отже, серед учнів Сєвєродонецької територіальної громади за підсумками конкурсу переможцями стали:

Злобіна Катерина

Овсянникова Єлизавета

Лук’янова Валерія

Кокора Павло

Коваленко Артем

Цвєтков Богдан

Вітаємо переможців та бажаємо нових досягнень і звершень!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації