Як швидко знайти найближчий Пункт Незламності

16-12-2022

Знайти карту з Пунктами Незламності можна на сайті ]]>https://nezlamnist.gov.ua/]]>

Крім того, знайти найближчі Пункти Незламності можна за допомогою ]]>спеціального бота в Telegram]]>. Для цього потрібно просто ввести свою адресу, а сервіс покаже найближчі до вас Пункти Незламності.

За допомогою ]]>бота]]> ви можете дізнатися:

• як працюють пункти
  • їхні графіки роботи
  • послуги, які ви можете там отримати

Адреси Пунктів Незламності у населених пунктах, які розташовані поруч з лінією бойових дій (до 40 км), не розголошуються з міркувань безпеки.

Йдеться про Дніпропетровську, Запорізьку та Харківську області, а також про всю територію Донецької та Херсонської областей.

Інформацію про розташування Пунктів Незламності в цих регіонах можна дізнатися в органах місцевої влади.

В Пунктах Незламності є можливість отримати:

• тепло;
  • воду;
  • світло;
  • мобільний зв'язок;
  • інтернет;
  • зарядку для мобільних пристроїв;
  • місця для відпочинку;
  • забезпечення для мам та дітей;
  • аптечки.

Існують Пункти Незламності трьох категорій:

• Пункти Незламності - місця, які були організовані органами влади на місцях та ДСНС. У цих пунктах є генератори, тепло, інтернет, чай/кав, аптечки тощо;
  • Пункти Незламності відповідального бізнесу - їх відкрили у відділеннях ROZETKA, Нова Пошта тощо. В них є можливість безкоштовно підзарядити гаджети;
  • Магазини, аптеки, АЗК та відділення банків, які будуть працювати у разі відключення електроенергії. Ці установи не надають послуги підзарядки гаджетів.

Пункти Незламності в залежності від категорії та місця розташування можуть одночасно прийняти від 40 до 500 осіб. Часових лімітів щодо перебування не встановлюють, проте в таких ситуаціях важливо думати й про інших людей, які прийшли отримати допомогу.

Якщо під час вашого перебування в Пункті Незламності лунає сигнал повітряної тривоги або іншої небезпеки, працівники мають алгоритм дій і скоординують вас.

Средняя: 5 (2 оценок)