Ви тут:

Як озеленити Сєвєродонецьк?

14-05-2021
Категорія: 

В той час, коли переважна більшість сєвєродончан піклуються про благоустрій свого міста та його озеленення, деякі нерадиві городяни займаються відвертим дикунством.

Чому так та як з цим боротися? – дискусії з цього питання постійно виникають на міських та регіональних сторінках груп соціальних інтернетмереж та новинних сайтах.

До міської військово-цивільної адміністрації також надходять звернення щодо неодноразових випадків нищення та крадівництва нових насаджень, створення несанкціонованих звалищ, захаращення парків і скверів, підліткового вандалізму…

Для прикладу, вчора міські комунальники, які проводять озеленення міста,

звернулися про допомогу у захисті насаджень по роздільній смузі проспекту Гвардійський в районі від аптеки Центральна – до перехрестя проспекту Космонавтів.

Ось що було зафіксовано на місці висадження рослин:

Як викорінити таке дикунство та нехтування звичайними правилами співіснування?

Питання складне. Але міська влада готова до його вирішення. На місці проведення робіт встановлена система відеофіксації. І якщо упродовж найближчого часу ситуація не зміниться, незважаючи на те, що не всі наші громадяни мають великі статки, всі порушники правил благоустрою будуть нести відповідальність.   

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (4 оценок)
1142
0