Ви тут:

Як громаді стати цифровою

27-08-2021
Категорія: 

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, зокрема, досягнення мети: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: ]]>osvita.diia.gov.ua]]>.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітніх серіалів. Наразі, на платформі доступний новий онлайн серіал «Як громаді стати цифровою» ]]>(https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities)]]>.

Серіал призначений для публічних службовців, яким не байдужий розвиток ІТ у своїй громаді. Слухачі отримають покрокові інструкції та рекомендації, як побудувати присутність громади в мережі та налагодити робочі процеси онлайн. Курс розроблений Міністерством цифрової трансформації України та ГО SocialBoost у межах Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) та складається з 8 відео з вичерпною інформацією про аспекти цифровізації на рівні територіальної громади. Він допоможе систематизувати знання з цифрової трансформації та сформувати фундамент для подальших дій.

За результатами проходження навчання, учасники отримають сертифікат із зазначенням кредитів обсягом 0,2 ЄКТС.

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)