Вячеслав Ткачук зустрівся з Генеральним консулом та Надзвичайним та Повноважним послом Федеративної  Республіки Німеччина

07-10-2019

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук у місті Дніпро зустрівся з Генеральним консулом Федеративної  Республіки Німеччина доктором Штефаном Кайлем на його запрошення та послом Федеративної Республіки Німеччина Анкою Фельдгузен  з приводу Дня Німецької єдності.

Вячеслав Петрович висловив вдячність Уряду Німеччини за допомогу у розвитку Сєвєродонецька та Луганської області.

Доктор Штефан Кайль підтримав пропозицію Вячеслава Ткачука щодо налагодження співробітництва та обміну  досвідом Сєвєродонецька з містами Німеччини та запевнив, що буде сприяти у налагодженні таких зв'язків.

Важливими на цьому заході були також зустрічі з керівниками міст та областей. Вячеслав Ткачук і міський голова Дніпра Борис Філатов  обмінялися думками  та загальним баченням  щодо формування бюджету на 2020 рік, особливо щодо його незбалансованості в частині освітньої субвенції. Висловилися за можливість його обговорення на засіданні Асоціації міст України.

Занепокоєність з цього приводу мають і мери інших міст, які також звернулися на адресу Президента України зі своїми пропозиціями  та розрахунками. Сєвєродонецька міська рада має намір прийняти таке звернення 09 жовтня 2019 року.