Вячеслав Ткачук провів зустріч з представниками Місії зі спостереження за виборами ОБСЄ БДІПЛ

02-07-2019

2 липня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук провів зустріч з представниками Місії зі спостереження за виборами «Дострокові Парламентські вибори 2019» ОБСЄ БДІПЛ – довгостроковими спостерігачами у Луганській області Гандолгор Сайнхуу та Мартіном Кунцем.

Представників Місії цікавили питання щодо готовності Сєвєродонецька до дострокових парламентських виборів та хід виборчої кампанії у місті.

Вячеслав Ткачук заявив, що Сєвєродонецька міська рада постійно надає сприяння виборчим комісіям щодо організації виборів у питанні забезпечення приміщеннями, комп’ютерно-множувальною технікою та усім іншим, що відноситься до її компетенції й повноважень згідно чинного законодавства.

Крім того, Вячеслав Петрович зазначив, що міськрада, як орган місцевого самоврядування, жодним чином не надає перевагу тій чи іншій політичній силі або кандидату в депутати Верховної Ради України та разом з тим сподівається, що новообраний народний депутат України по одномандатному виборчому округу №106 буде гідно представляти інтереси Сєвєродонецька та сєвєродончан у найвищому законодавчому органі держави.

Мартін Кунце та Гандолгор Сайнхуу задавали багато різних питань щодо організації та проходження виборчого процесу у Сєвєродонецьку, життєдіяльності та благоустрою міста, умов перебування внутрішньопереміщених осіб та врахуванню їх права на участь у дострокових виборах депутатів Верховної Ради України тощо.

Сторони залишилися задоволеними спілкуванням і домовилися про періодичні зустрічі та подальшу співпрацю щодо якісної організації та проведення дострокових виборів депутатів Верховної Ради України у місті Сєвєродонецьку.

Средняя: 5 (2 оценок)