Вячеслав Ткачук привітав кращих учнів за результатами освітньої гри-симуляції Модель ООН

13-12-2019

У грудні 2019 року втретє в школі № 6 стартувала освітня гра-симуляція Модель ООН, учасниками якої виступили учні 9-11 класів.

Розпочала свою роботу модель 12 грудня 2019 р. з відкриття ІІІ Генеральної Асамблеї моделі ООН у СЗШ № 6. Старшокласники виступили в ролі дипломатів, відтворюючи протягом двох днів роботу Комітету ради безпеки ООН з теми «Захист прав журналістів». За рахунок імітації діяльності ООН на прикладі роботи різних органів організації учасники дізнались про проблеми в різних регіонах світу та шляхи їх вирішення.

13 грудня комітет Моделі ООН продовжив свою роботу над створенням проекту резолюції. Підсумком стало прийняття резолюції та оголошення її на урочистому закритті Генеральної Асамблеї Моделі ООН у школі. За підсумками роботи комітету були визначені та нагороджені кращі делегати.

До привітань та нагородження приєдналися почесні гості: виконуючий обов’язки міського голови Вячеслав Ткачук, начальник відділу освіти Сєвєродонецької міської ради Лілія Талдонова, а також делегація освітян зі Львівщини.

Вячеслав Ткачук подякував за запрошення на захід і привітав освітян зі Львівщини.

«Також хочу подякувати організаторам за те, що провели таку цікаву зустріч. Дуже важливо, що наші діти мають можливість брати участь у таких великих проєктах. Шановні друзі! Ви вчитесь найважливішому - захищати свої права демократичним шляхом, вчитесь в майбутньому брати участь в управлінні державою та визначаєтесь з професією», - зазначив Вячеслав Ткачук та вручив кращим делегатам комітету подарунки.