Ви тут:

Вячеслав Ткачук поздоровив Андрія Сербіна та вихованців Школи гун-фу «Дракон і Тигр» з заслуженою нагородою – перехідним Кубком Київської області з кікбоксингу ISKA

18-12-2019
Категорія: 

18 грудня у міській раді в.о. міського голови Вячеслав Ткачук поздоровив наставника Школи гун-фу «Дракон і Тигр» Андрія Сербіна, заслуженого тренера України з кікбоксингу, та вихованців Школи з зайнятим 1-им командним місцем у Відкритому Кубку Київської області з кікбоксингу ISKA серед студентської, учнівської молоді (юнаки, юніори) та дорослих.

Вячеслав Ткачук потиснув руку видатному сєвєродонецькому тренеру зі словами: «Вітаю Вас і ваших вихованців від імені Сєвєродонецької міської ради, депутатської групи «Сєвєродончани» та її лідера Ігоря Буткова з заслуженою нагородою. Спасибі Вам велике. Це значне досягнення для міста».

 

***14-15 грудня 2019 року збірна Луганської області взяла участь у Відкритому Кубку Київської області з кікбоксингу ISKA серед студентської, учнівської молоді (юнаки, юніори) та дорослих.
Змагання відбулися у м. Обухів і зібрали 158 спортсменів з 16 місцевих клубів Києва і області, а також команди Школи гун-фу «Дракон і Тигр» Міського клубу східних бойових та оздоровчих систем з Сєвєродонецька.
Представництво Федерації кікбоксингу України «ISKA» в Луганській області направило для участі в цих змаганнях своїх найсильніших спортсменів, що входять в основний склад Національної збірної України.
Тому й такий загальний підсумок виступу луганської команди: 24 золотих, 13 срібних і 5 бронзових медалей і величезний кубок за перше командне місце змагань!
Кажуть, що цей перехідний кубок вперше покинув Київську область. До нас його за межі Київщини ніхто не вивозив.
Найбільшу кількість - чотири перших місця змагань - привіз Святослав Буцик.
По три перших місця у Іллі Косаренко, Руслана Севостьянова, Ростислава Середи, Данила Солєй і Софії Цилік.
Володарями одного першого місця стали Ярослав Березовський, Тимофій Галюта, Владислав Кондратюк, Максим Крохмаль та Артем Почтарьов.
Три других місця - у Артура Покровського.
Нашими найближчими змаганнями в 2019-2020 навчальному році будуть: «Турнір Сили і Добра» у грудні, відповідні чемпіонати Луганській області у Сєверодонецьку, чемпіонати України з кікбоксингу ISKA і WPKA у березні та квітні, а також Чемпіонат Світу з кікбоксингу ISKA в Орландо (США ) - у червні 2020 року.

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)