Вячеслав Ткачук: пенсіонери та пільговики будуть й надалі їздити безкоштовно у міському електротранспорті

06-05-2019

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук ще раз нагадав, що третього травня у міськраді відбулось публічне громадське обговорення про підвищення тарифу на міському електротранспорті до 4,00 грн. за одну поїздку. Збільшення вартості проїзду відбудеться лише після прийняття відповідного рішення виконкому.

«Хочу наголосити, що підвищення тарифу ніяк не торкнеться пенсіонерів і пільгової категорії населення, яка має право на безкоштовний проїзд. Вони й надалі будуть їздити безкоштовно у міському електротранспорті, - наголосив Вячеслав Петрович. – На сьогоднішній день Тролейбусне управління перевозить близько 75% пільгових категорій. І тому одне з основних завдань міської влади – збереження та розвиток електротранспорту у місті, адже це єдине підприємство у Сєвєродонецьку, яке забезпечує перевезення соціально незахищених категорій пасажирів».