Вячеслав Ткачук: «Ми надаємо важливого значення благоустрою міста, його прибиранню, впорядкуванню та чистоті»

14-08-2019

Міська рада вживає заходів щодо ліквідації карантинного бур’яну амброзії полинолистої та займається покосом трави, обрізкою кущів.

До того ж, міська влада оперативно реагує на звернення громадян стосовно впорядкування найбільш зарослих територій. Все це входить до комплексної роботи з благоустрою для збереження охайного і впорядкованого зовнішнього вигляду міських вулиць і дворів.

Комунальні служби згідно з графіком стрижуть траву біля в’їздів до міста, житлових будинків, промислових підприємств, у скверах, на узбіччях доріг, вулицях, біля пам’ятників… Комунальникам надано доручення обрізати кущі, надаючи їм ландшафтної форми.

14 серпня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук проїхав по місту подивитись, як виконуються доручення керівництва міста стосовно своєчасного покосу трави.

Для благоустрою міста важливо збереження газонів – ця територія не може використовуватись для паркування авто. З цього приводу в.о. міського голови Вячеслав Ткачук звернувся до автомобілістів з проханням не паркувати авто на газонах: «Ця територія не може використовуватись для паркування - розділювальні смуги мають використовувати для озеленення та розміщення інженерних мереж. Виконком заборонив паркування транспортних засобів на розділювальних смугах вулиць міста між проїзною частиною вулиць і тротуаром. Ми будемо вдаватися до крайніх заходів за невиконання рішення виконкому».

Також Вячеслав Ткачук звернувся до всіх керівників підприємств та організацій, суб'єктів господарської діяльності різних форм власності підтримати належний санітарний та естетичний стан міста, забезпечити своєчасне скошування трави, бур'янів на прилеглих та закріплених територіях.

«Для нашої команди дуже важливо, щоб місто було комфортним для життя та інвестиційно-привабливим. Це створює передумови для залучення інвестицій, створення нових робочих місць. І це для нас є стратегічним напрямком у розвитку нашого міста», - зазначив Вячеслав Ткачук.

Відеоматеріал: ]]>https://www.youtube.com/watch?v=ZjsJYnBdyas]]>

Кликните по изображению для просмотра в полном размере