Втеча "адміністрації", підозрілий запах та списки "на зимівлю": що відбувається в окупованому Сєвєродонецьку

23-10-2022

Зруйнований окупований Сєвєродонецьк повільно вимирає. Розбиті будинки продовжують руйнуватися, а місцеві "почекуни" - морально деградувати.

Після осінніх дощів та зимових холодів остаточно занепадуть постраждалі багатоповерхівки. Та й серед людей далеко не всі вийдуть переможцями у сутичці із зимовими морозами, повідомляє ]]>Час Пік]]>.

У місті взимку не буде опалення. Це вже факт. "Влада" почала складати списки охочих виїхати "на зимівлю" з Сєвєродонецька. Людей просто змушують залишити місто, оголосивши, що у місті не буде централізованого водо- та електропостачання.

При цьому знаходяться люди, які все ще сподіваються на "відродження" міста, й радіють, бо подекуди дали світло, газ чи воду. Вони не розуміють, що з наближенням холодів та ЗСУ з міста втечуть залишки "влади", яких і так вже у Сєвєродонецьку "вдень з вогнем не знайдеш". Та й світло з водою можуть пропасти будь-якої миті.

Telegram-канал "Донбас Оперативний" продовжує публікувати новини з окупованих міст Луганщини. Судячи з останніх даних, у місті процвітає повальне й безпробудне пияцтво. Мабуть, життя пішло не за тим сценарієм, який малювали "почекунам" російські пропагандисти.

Також у Сєвєродонецьку, за словами місцевих, з'явився дивний запах. Начебто люди навіть бачили пересувний крематорій. Поки що офіційно підтвердити цю інформацію неможливо, але такі "утилізатори" часто бачили в окупованих містах України. Так що...

Тим, хто залишився у Сєвєродонецьку вимушено, не продався й не пропив мізки остаточно, залишається лише одне – дочекатися ЗСУ та якнайшвидшого звільнення.

Джерело: ]]>https://vchaspik.ua/ua/regiony/540949-vtecha-administraciyi-pidozrilyy-z...]]>