Ви тут:

ВСЕУКРАЇНСЬКА ЛЮТЬ - добровольці штурмової бригади "Лють" готуються до визволення окупованих територій від рашистів

27-03-2023
Категорія: 

По всій Україні відбувається активна підготовка бійців штурмової бригади Нацполіції "Лють", яка входить до "Гвардії наступу", до визволення окупованих територій від російських загарбників. 

Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» — це воєнізований підрозділ Департаменту поліції особливого призначення нового зразка призначений для відсічі та захисту від збройної агресії проти України.

Формування штурмових бригад «Гвардія наступу» почалося у січні 2023 року . Це бригада Нацполіції «Лють», бригада Держприкордонслужби «Сталевий кордон» та шість бригад Нацгвардії. Основу підрозділів склали чинні поліцейські, прикордонники та нацгвардійці.

2 лютого 2023 року штурмову бригаду "Лють" було створено на базі двох полків спецпризначення «Сафарі» та «Цунамі», батальйону патрульної поліції особливого призначення «Луганськ-1». 

24 лютого 2023 року Президент України Володимир Зеленський вручив штурмовій бригаді "Лють" бойовий прапор. Його отримав командир бригади Олександр Нетребко.

 

До штурмової бригади долучаються добровольці зі всіх куточків України. Протягом останнього часу бійці "Люті" проходять активну підготовку до визволення окупованих рашистами територій нашої країни.

Студенти, агрономи та переселенці з Житомирщини вступають в штурмову бригаду

 

Підприємець Володимир Славич став добровольцем бригади «Лють» на Донеччині

 

«Ми захищаємо свою землю і свою Батьківщину» — доброволець бригади «Лють» рівнянин Петро Вашай

 

На Закарпатті батько двох захисників України вступив до штурмової бригади «Лють»

 

На Тернопільщині чергова група добровольців бригади «Лють» проходить навчання

 

Штурмова бригада НПУ "Лють" на завершальному етапі тренувань

 

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)