Ви тут:

Впроваджуємо проєкт «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI»

27-05-2021
Категорія: 

26 травня проведено чергове засідання робочої групи субпроєкту «Створення житлових умов внутрішньо переміщених осіб в м.Сєвєродонецьку Луганської області за адресою пр. Космонавтів, 18 а (квартири для тимчасового проживання) / KfW», де планується створити 19 окремих комфортних квартир соціального призначення.

Члени робочої групи обговорили питання, що потребують вирішення найближчим часом. Серед них затвердження Положення про порядок розподілу житла для ВПО, питання виготовлення техпаспортів на квартири, відновлення фасаду першого поверху будинку по Космонавтів, 18 а.

У зв’язку з тим, що завершення терміну робіт заплановано на червень 2021 року, заступник керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Олег Кузьмінов надав доручення керівникам відповідних підрозділів вжити необхідних дій в найкоротші терміни. «Нам активно допомагають наші зарубіжні партнери. Ми ж повинні оперативно і якісно провести всі необхідні роботи задля забезпечення соціальним житлом найбільш нужденних внутрішньо переміщених осіб», - наголосив Олег Кузьмінов.

Зустріч проходила в рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури - УФСІ.VI», який реалізує Український фонд соціальних інвестицій у Сєвєродонецьку за фінансової підтримки Уряду Німеччини через Банк розвитку KfW.

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)
141
0