ВПО з Луганщини у Києві в гумштабі Гірської міської ВЦА можуть отримати консультації лікаря

20-09-2022

Відтепер внутрішньо переміщені особи з Луганщини, які тимчасово мешкають у Києві та області, матимуть змогу отримати медичні консультації у Гуманітарному штабі ]]>Гірської міської військово-цивільної адміністрації]]> за адресою: місто Київ, вулиця Мала Житомирська, 16/3 (біля Майдану Незалежності).

На волонтерських засадах прийом та консультацію громадян буде здійснювати лікар медицини невідкладних станів та психіатрії Сергій Оберемок. Кожний охочий може звернутися за будь-якими первинними консультаціями (окрім питань, пов’язаних з дітьми до 15 років та вагітних) з 09 до 15 години щодня, окрім вихідних.

Телефон для попереднього запису та консультацій: +38 (099) 744 12 22.

Джерело: Гірська міська військово-цивільна адміністрація - ]]>https://www.facebook.com/Girska.VCA/posts/pfbid02DRhG41qUJyH6wd4Yc8k6suQZwjfVvsWeMYKZYW6cUfSq5CR6T4ahHreDXGrcc2f5l]]>