Воював під Сєвєродонецьком, Кремінною та Бахмутом - СБУ повідомила про підозру командиру підрозділу окупаційної армії

16-06-2023

СБУ продовжує документувати злочини учасників російських НЗФ, захоплених українськими військовослужбовцями в полон на сході України.

У рамках досудового розслідування слідчі Служби безпеки допитали командира взводу так зв. «4 ОМСБр народної міліції лнр».

Встановлено, що житель Перевальського району підписав контракт з незаконним збройним формуванням «народная милиция лнр» у 2017 році.

Протягом наступних чотирьох років він у якості стрільця ніс «бойову службу» на лінії зіткнення у Слов’яносербському районі Луганщини. Дослужився до командира взводу, отримав звання «гвардії лейтенант».

Після початку широкомасштабного вторгнення фігурант командував підрозділом, який брав участь у боях на території Луганщини - в районі Сєвєродонецька та Кремінної.

Його військова кар’єра завершилася під Бахмутом. Під час виконання бойового завдання поблизу села Кліщиївка бойовик разом із «підлеглими» потрапив у полон до військовослужбовців ЗСУ.

Правопорушник надав слідчим СБУ свідчення щодо своєї участі у збройних формуваннях країни-агресора, своїх командирів, отриманих наказів тощо.

Йому повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України та в участі у незаконних збройних формуванням (ч.2 ст.110 та ч. 2 ст.260 Кримінального кодексу України).

Зловмиснику загрожує до 10 років позбавлення волі та конфіскація майна.

Досудове розслідування проводять слідчі ГУ СБУ В Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.

Джерело: ]]>3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк]]> - ]]>https://www.facebook.com/ssu.sievierodonetsk/posts/pfbid0mV9boEQ4e9SHWg5...]]>