Внесено зміни до бюджету: капремонти внутрішньоквартальних доріг, на об’єктах охорони здоров’я та відділу освіти, придбання медобладнання

19-08-2019

19 серпня відбулось засідання 67-ї позачергової сесії Сєвєродонецької міської ради, яке провів секретар міської ради, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Першим прийнятим депутатами міськради рішенням стали зміни до міського бюджету м. Сєвєродонецька на 2019 рік. Зазначені зміни вносяться на підставі на підставі звернень головних розпорядників та передбачають перерозподіл раніше розподіленого фінансового ресурсу.

Так, з загального фонду виділено відділу молоді та спорту додатково 800 000 грн. кошти на відшкодування орендної плати приміщення Льодового Палацу спорту для ДЮСШ № 4.

Управлінню охорони здоров’я додатково виділено асигнування на придбання інсулінів у сумі 415 814 грн. та капітальні видатки та 399 800 грн. -  на проведення поточного ремонту електричних мереж, інженерних систем, приміщень будівель дитячого соматичного відділення та відділення гнійної хірургії хірургічного корпусу.

По управлінню житлово-комунального господарства виділено додаткові кошти у сумі 194 497 грн. на придбання матеріалів для обслуговування систем опалення та 40 000 грн. – на подачу води для полива скверів та клумб міста.

Відділу капітального будівництва виділено додаткові кошти на улаштування зупинки  приміського та міжміського транспорту з встановленням тимчасової споруди для обслуговування зупинки за адресою: пр. Хіміків, в районі автостанції м. Сєвєродонецьк у сумі 12 937 грн. та розмітку доріг (велосипедна смуга) 80869 грн.

Зміни внесено й до спеціального фонду міського бюджету.

Сєвєродонецьку отримав кілька субвенцій. Так, з держбюджету надійшла субвенція на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України у сумі 102 000 грн. для міського ЦНАПу на придбання робочої станції для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з електронним носієм або паспорта громадянина України у формі ID-картки.

Ще одна субвенція у сумі 23 133,10 грн піде на витрати, пов’язані з купівлею житла сім'ї загиблого учасника АТО.

Також виділено кошти на:

• будівництво тротуару на ділянці ш. Будівельників, 25- магазин "Велика Кишеня" – 97 802 грн.;
  • капітальний ремонт внутрішньоквартальних доріг в 79 мікрорайоні – 184 026 грн.
  • капітальний ремонт, заміна існуючих заповнень віконних та дверних блоків у будівлі хірургічного корпусу міської багатопрофільної лікарні за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 2Б – 1 450 000 грн.
  • розроблення стратегічної екологічної оцінки щодо проекту містобудівної документації "Виконання робіт по внесенню змін та доповнень до Генерального плану м. Сєвєродонецька Луганської обл. – 153 682 грн.,
  • капітальний ремонт фасаду середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, розташованої за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т. Хіміків, 7 – 200 000 грн.;
  • капітальний ремонт системи опалення їдальні та спортивної зали Сєвєродонецького навчально-виховного комплексу "Спеціалізована школа-колегіум", розташованого за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Гоголя, 37 – 200 000 грн.;
  • капітальний ремонт підлоги середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №17, розташованої за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Курчатова, 34 – 400 000 грн.;
  • капітальний ремонт приміщень басейну середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №18, розташованої за адресою:м. Сєвєродонецьк, вул. Курчатова, 27-б - 1 493 000 грн.,
  • кошти на придбання медичного обладнання у сумі 4 530 000 грн.