Визначено сєвєродонецьких призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та інформаційних технологій

15-12-2022

Підбито підсумки ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та інформаційних технологій у 2022-2023 навчальному році закладів освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади.

Призерами ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології стали:

І місце: Гречененко Яромір, Васильченко Кіріл, Киргиря Микита, Попова Поліна, Русс Катерина;

ІІ місце: Серебрянська Анна, Гонтаренко Марк, Ткаченко Ірина, Снопенко Ярослав, Євдокимова Дар'я, Мошняга Світлана;

ІІІ місце: Лєбєдь Діана, Волохова Вероніка.

Призерами ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій визначено:

І місце: Кортєва Анастасія;

ІІ місце: Купневич Антон;

ІІІ місце: Шулешов Ярослав.

Вітаємо призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад Сєвєродонецької міської територіальної громади та бажаємо успіхів в подальших етапах!