Визначено переможців конкурсу «Рятівник» міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

15-03-2023

Для роїв середньої і старшої вікових груп закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади у рамках міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в онлайн форматі проведено чергове випробування - конкурс «Рятівник».

Згідно з умовами конкурсу "Рятівник" учасникам необхідно було відповісти на 15 запитань, що стосувались  тактичної медицині, з них:

• принципи (алгоритм) надання домедичної допомоги;
  • що має знати та вміти той, хто надає допомогу;
  • від яких дій слід утримуватися, надаючи домедичну допомогу;
  • правила надання домедичної допомоги при опіках, тепловому та сонячному ударі, відмороженнях, переохолодженні, ураженні електричним струмом, утопленні тощо.

За правильні відповіді роям нараховувались бали. У разі однакової суми балів, вище місце присвоювалось рою, який витратив на виконання завдання менше часу.

Розподіл призових місць у конкурсі «Рятівник»

«Джури» (середня вікова група):

• Рій «Сапсан» (СЗШ № 10) - І місце;
  • Рій "Східна фортеця"» (СЗШ № 14) - ІІ місце;
  • Рій «Шаблі» (СЗШ № 12) - ІІІ місце.

«Молоді козаки» (старша вікова група):

• Рій «Вільні духом» (Ліцей багатопрофільний) - І місце;
  • Рій «Нащадки козаків» (Ліцей «Інітіум» ) - ІІ місце;
  • Рій «Орли» (Ліцей №1) - ІІІ місце.

Вітаємо і  бажаємо подальших   успіхів!

Загальні протоколи розміщено в Tелеграм каналі «ДЖУРА: Сєвєродонецька міська територіальна громада» за  посиланням: ]]>https://t.me/DzhuraSever]]>

Управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА