Визначено переможців ІІ (міського) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

21-11-2022

12 листопада 2022 року відбувся ІІ (міський) етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади у 2022/2023 навчальному році.

Журі підбило підсумки і оголосило переможців  міського етапу цього Конкурсу.

І місце: Кіяшко Злата, Кіяшко Дмитро, Волков Валерій, Гергель Арина, Кошель Юлія, Гладка Валерія, Ширяєва Аліна.

ІІ місце: Гончаров Ростислав, Чернишенко Софія, Ткаченко Ірина, Трегубова Діана, Павленко Віолетта.

ІІІ місце: Сапунова Вероніка, Мазалов Олександр, Танцура Катерина.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших досягнень у цьому престижному Конкурсі, адже він дає можливість молодому поколінню ще раз звернутися до поетичного спадку Великого Кобзаря і  продемонструвати високий рівень своєї творчості.

]]>Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації]]>