Вітання з Днем місцевого самоврядування  від Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету

07-12-2016

Вітаємо всіх представників органів місцевого самоврядування, депутатів і виборців всієї громади, які вболівають за проблеми нашого рідного міста Сєвєродонецька та прилеглих селищ, дбають про розквіт і процвітання.
Ви працюєте у нелегкий період державотворення та утвердження правової демократичної держави, пріоритетом для якої є, насамперед, інтереси громадян.
Незважаючи на військові події, вам випала почесна і відповідальна місія – представляти інтереси громади, знати місцеві проблеми й докладати всіх зусиль для розв’язання важливих питань територій. Ваші ініціативи, вимоги та пропозиції знаходили і продовжують знаходити підтримку, втілюватися у життя.
Висловлюємо вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Дякуємо за нелегку, відповідальну працю, спрямовану на розвиток і зміцнення Сєвєродонецька та прилеглих селищ, саме вона є складовою частиною стабільності і процвітання нашої держави, благополуччя і достатку в кожній родині.
Окремо хочеться привітати теплими і щирими словами ветеранів місцевого самоврядування. Ми глибоко поважаємо ваш неоціненний досвід, небайдужість, готовність прийти на допомогу.
З нагоди свята бажаємо всім наснаги, нових здобутків у нашій спільній справі, здоров’я, миру, злагоди, активної громадської позиції та єдності.

Сєвєродонецька міська рада

Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради