Вітання керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександра Стрюка з Днем вишиванки

20-05-2021

Шановні сєвєродончани та гості міста!

Вітаю всіх нас з чудовим святом самобутньої, неповторної та барвистої української культури - з Днем вишиванки!

У кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є наша національна святиня – вишиванка!

Вишивана сорочка є своєрідним символом патріотизму і любові до своєї країни. Вишиванку українці одягали з давніх-давен, бо свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом.

В народі її люблять за стильність і унікальність, адже кожен вишитий на ній візерунок має свій символ і значення. Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість, благополуччя і традиційний зв’язок багатьох поколінь, що не переривається віками.

Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію. І це добре, що така традиція, яку наші пращури пронесли через покоління, з кожним роком все більше поширюється не тільки Україною, а й Світом.

Надзвичайно приємно, що і Сєвєродонецьк сьогодні майорить та квітне вишиванками. Я радий цьому і бажаю всім нам традицію носіння вишиванки примножувати та передавати своїм дітям і внукам.

Також я бажаю всім нам миру, щастя, здоров’я, благополуччя, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня!

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк

Средняя: 5 (2 оценок)