Він захищав Сєвєродонецьк: У бою з російськими окупантами на Донбасі загинув керівник управління освіти Коломийської міськради Любомир Бордун

25-09-2022

У бою з російськими окупантами загинув начальник управління освіти Коломийської міської ради, що на Івано-Франківщині, Любомир Бордун.

Про смерть захисника на своїй ]]>сторінці ]]>у Facebook повідомив міський голова Богдан Станіславський:

"У бою за Україну загинув Любомир Бордун.

Війна у нас забрала Любомира Бордуна – захисника, воїна, депутата Коломийської міської ради двох скликань, начальника управління освіти. Як би це не було важко визнавати, але це правда. Любомир пішов захищати Україну з перших днів відкритого вторгнення. До останнього боровся з російськими загарбниками у Донецькій області.

Любомир – непересічна людина. Завдяки своїй старанній праці заробив авторитет та повагу серед колег, освітян, батьків та всіх інших жителів нашої громади. Людина з великої букви. Справжній професіонал, великий патріот, люблячий батько, чоловік та син, хороший друг.

Я щиро співчуваю рідним з цією непоправною втратою. Розділяю з вами цей біль. Повірте, Любомир назавжди залишиться в нашій пам'яті та наших серцях.

Вічна слава захиснику! Спочивай з Богом, друже!"

Любомир Бордун — військовослужбовець 10 окремої гірсько-штурмової бригади. Пішов воювати з перших днів повномасштабного вторгнення рф в Україну. Воїн брав участь у боях за Сєвєродонецьк.

Бійцю було 38 років. У нього залишилися дружина та двоє дітей.

Фото: Facebook/Lyubomir Bordun

"Як би нам цього не хотілося, але війна — надовго! Ми хочемо вірити в дива, але це — не той випадок. Все залежатиме від нашого та "їхнього" ресурсів: людського, військового та економічного. Тому чоловіки, які "не вміють", "не готові", "не ..." — змиріться з думкою, що завжди "петляти" не вийде і вам доведеться взяти в руки зброю. Але у вас є ще час! Тож вчіться та готуйтесь, особливо морально та фізично! Всього іншого вас навчать — головне бажання і сила волі!" — ]]>написав]]> на своїй Facebook-сторінці 17 серпня 2022 року Любомир Бордун.

Вічна слава та пам'ять Герою!

Джерело: Суспільне новини - ]]>https://suspilne.media/285150-u-bou-z-okupantami-na-doneccini-zaginuv-ke...]]>