Виконком розглянув проект міського бюджету на 2020 рік

23-12-2019

23 грудня на черговому засіданні виконкому Сєвєродонецької міської ради, яке провів в.о. міського голови Вячеслав Ткачук, розглянуто проект міського бюджету на 2020 рік. Відповідно до вимог Бюджетного кодексу проект бюджету міста обов’язково попередньо має бути розглянутий на засіданнях виконкому. І лише затверджений виконкомом проект міського бюджету в подальшому має бути прийнятий на сесії міської ради. Тож, після затвердження проекту члени виконкому перейшли до решти питань порядку денного.

Зокрема було розглянуто проект "Програми соціально-економічного розвитку м. Сєвєродонецька на 2020 рік" з його подальшим винесенням на розгляд міської ради.

Затверджено на засіданні на 2020 рік перелік об'єктів та перелік оплачуваних суспільно корисних робіт для осіб, на яких судом накладене адміністративне  стягнення у виді суспільно корисних робіт. Об’єктами визначено КПЖ «Світанок» і КП «СКС».

Затверджено також склад та положення комісії з питань демонтажу тимчасових споруд на території міста Сєвєродонецька.

Членами виконкому на 2020 рік затверджено календарний план міських заходів щодо святкування урочистих дат, державних і традиційних народних свят та вшанування пам'ятних дат.

Серед іншого надано містобудівні умови та обмеження, присвоєно адреси деяким об’єктам, надано дозвіл на видалення зелених насаджень, прийнято низку рішень про захист прав дітей тощо.