Ви тут:

Вихованці СМРЦ привітали воїнів-захисників

08-12-2021
Категорія: 

 6 грудня у Сєвєродонецьку відбулися заходи, присвячені Дню Збройних Сил України. Цей день – привітання військових, які щоденно боронять Україну, оберігаючи її суверенітет, і данина пам’яті воїнам, які віддали свої життя за свободу та незалежність нашої  країни. 

   Вихованці гуртків  «]]>Авіамоделювання]]>» та «]]>Моделювання іграшок-сувенірів]]>» Сєвєродонецького міжшкільного ресурсного центру вирішили приєднатися до святкових заходів та привітати військових.

Разом з керівниками гуртків Ольгою Філюк та Василем Сопочкіним вони підготували символічні набори-подарунки, які оздобили своїми руками, завзято випилюючи деревину, випалюючи складні візерунки, складаючи яскраві композиції з бісеру та акуратно витинаючи голкою. Всім знайшлась можливість проявити свій хист.

Вручення подарунків славетним воїнам, що стоять на варті спокою нашої України, відбулося у Сєвєродонецькому обласному драматичному театрі, де наразі проходили святкові заходи з нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера.

]]>http://sd.osv.org.ua/news/1638801753/]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)