Вихованці Сєвєродонецької обласної санаторної школи приступили до навчання в Республіці Австрія

07-09-2022

Ще на початку березня 69 вихованців Сєвєродонецької обласної санаторної школи евакуювали до Республіки Австрія, де вони змогли спокійно жити, вчитися, відпочивати й отримувати належний медичний догляд.

Завдяки допомозі Noah Sozialbetriebe gemeinnützige GmbH Marcus SCHÄFLINGER і мерії міста Санкт-Георген дітям з Луганщини облаштували п’ять навчальних кабінетів, провели Інтернет, встановили проектори, інтерактивні дошки, закупили 62 ноутбуки та навушники.

У вирішенні багатьох побутових питань нашим маленьким землякам допомогли Steinbichler Reisen GmbH Gerald STEINBICHLER, Marktgemeinde St. Georgen im Attergau Bürgermeister Ferdinand AIGNER, Noah Sozialbetriebe gemeinnützige GmbH Marcus SCHÄFLINGER, Frau Baronin Monika Mayr-Melnhof.

Влітку діти з Луганщини підіймалися в Альпи, тренувалися в яхтклубі, де отримали міжнародні сертифікати першого рівня на право самостійно займатися парусним спортом, відпочивали в американському таборі Younglife.

Вони брали участь у футбольних турнірах, відвідали зоопарк, парк динозаврів, водні атракціони, музеї у Вельсі та Лінці, музичні концерти, ляльковий театр, циркові вистави.

Усе це допомогли організувати LeitnerLeitner GmbH, Ars Electronica Welios Science Center Mondsee, Michael Kiener Kiener Me Eventmanagemen.

За матеріалом: ]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/69_vihovancyam_sanatornoyi_shkoli_iz_s...]]>