Вихованці Сєвєродонецького Центру еколого-натуралістичної творчості  учнівської молоді безкоштовно відпочивають у підніжжя Карпат

20-08-2021

40 вихованців Сєвєродонецького міського Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді 18 серпня відправились на відпочинок до міського молодіжного наметового табору «Ойкос», який знаходиться в урочищі Стебник (смт. Берегомет Вижницького району).

Чернівецька міська рада звернулась до керівництва Сєвєродонецької міської ВЦА та запропонувала безкоштовний відпочинок для дітей, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії розмежування.

На дітей чекають розваги, походи туристичними маршрутами в горах і, як обіцяють,  ніякого Інтернету.

“Діти відпочиватимуть у підніжжя Карпат. Тут неймовірна природа і чисте повітря. Путівки у цей табір передбачені для діток, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Зокрема діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, талановиті та обдаровані діти. Також діти учасників військових дій в східних регіонах України та внутрішньо переміщених сімей” – ]]>розповіла директорка Департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради Наталія Фрунзе під час огляду табору]]>.