Вихованці КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк знову серед найкращих

09-11-2022

Керівництво та тренерсько-викладацький колектив ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області]]> прикладають максимум зусиль для організації роботи закладу та підготовки юних спортсменів в умовах евакуації, яка пов'язана з окупацією міста російськими загарбниками.

5-6 листопада на тенісному турнірі «SMASH KIDS 100 BOYS», який відбувся у Києві, тенісист Арсеній Пінчук здобув СРІБЛО та посів ІІ місце.

Тренер Максим Сєвєрченко.

Спортсмени-скелелази Юлія та Владислав Макогон вибороли БРОНЗУ та посіли ІІІ-ті місця на змаганнях "Mistrzostwa Śląska", які відбулися 6 листопада  в м. Gliwice (Польща).

Тренери: Юлія Радіонова та Максим Павлієнко.

Вітаємо Арсенія Пінчука, Юлію та Владислава Макагон, тренерів-вихователів Максима Сєвєрченка, Юлію Радіонову та Максима Павлієнко, а також керівництво та колектив сєвєродонецької КДЮСШ 1 з черговими спортивними досягненнями!

Средняя: 5 (2 оценок)