Ви тут:

Відтепер зареєструвати ТОВ можна на порталі «Дія»

25-08-2022
Категорія: 

Відкрити власне підприємство дистанційно можна всього в кілька кліків без годинних черг. Зробити це можна автоматично або за участі державного реєстратора. Про запуск нової послуги повідомили в Міністерстві цифрової політики України.

У жовтні 2020 року запрацювала реєстрація ТОВ із держреєстратором. За цей час послугою скористувалося близько 13 тисяч українців.  Відтепер прибирається людський фактор з цієї послуги та скорочується час на її отримання. 

“Ми віримо у те, що автоматичні послуги – найефективніші. Вони зручні, користуватися ними можна де завгодно. А від результату користувача відділяє усього декілька кліків. Автореєстрація ТОВ – ще один крок до спрощення спілкування бізнесу із державою. Оскільки такі послуги мають бути простими та зручними. Вони заощаджують не тільки бюджетні гроші для держави, а й час для підприємців, який вони можуть витратити на розвиток власної справи”, – зазначив Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Для реєстрації потрібно зробити всього три кроки:

1. Авторизуватися на порталі та обрати ]]>потрібну послугу]]>.
2. Заповнити заявку на реєстрацію ТОВ, вказавши всі необхідні дані.
3. Підписати заяву електронним підписом.

Автоматична реєстрація відбудеться, якщо:

1. Усі засновники — виключно фізичні особи, громадяни України.
2. У керівника та довіреної особи відсутні обмеження діяльності.
3. Вказано УНЗР всіх бенефіціарних власників (його можна знайти в ID-картці або біометричному паспорті).
4. Назва ТОВ не містить слів, що заборонені законодавством (якщо ж містить, ви отримаєте повідомлення з підказками).

Як довго відбуватиметься реєстрація?

Якщо заява відповідає всім необхідним умовам, реєстрація відбудеться автоматично протягом 10 хвилин. Якщо не відповідає – реєстрація відбудеться онлайн за участі державного реєстратора протягом одного дня.

Послуга реалізована Міністерством цифрової трансформації України у співпраці з Міністерством юстиції України за підтримки програми EGAP Фонду Східна Європа, що фінансується урядом Швейцарії.

 

За матеріалом: ]]>https://thedigital.gov.ua/news/avtomatichna-reestratsiya-tov-teper-dostu...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)