Відкрито тимчасовий автобусний маршрут на Пасхальні свята!

29-04-2021

Міською військово-цивільною адміністрацією Сєвєродонецького району Луганської області, з метою забезпечення якісного та безпечного обслуговування пасажирів, згідно розпорядження керівника № 577 від 28 квітня 2021 року «Про затвердження тимчасового міського автобусного маршруту  загального користування Чисте озеро – міський цвинтар», укладено договори на перевезення  пасажирів за даним маршрутом на 2 травня та 9 травня 2021 року.

Вартість проїзду згідно розпорядження керівника, становить 8 гривень, час роботи транспорту по маршруту з 06.00 до 17.00.

До уваги пасажирів! Тимчасові договори на послуги з пасажирських перевезень на автобусному маршруті загального користування  «м. Сєвєродонецьк – міський цвинтар», укладено із автотранспортними підприємствами: ТОВ «ЕЛІТ БУС ТРАНС» та ТОВ «Сєвєродонецьке АТП-10974». На транспортних засобах цих підприємств, під час обслуговування на тимчасовому маршруті, будуть розміщені відповідні трафарети. За вартість оплати проїзду та можливі негаразди під час користування послугами інших перевізників на даному тимчасовому маршруті, міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області відповідальності не несе.

Управління транспорту

міської військово-цивільної адміністрації