Відчути себе частинкої Тернопільщини

09-12-2022

8 грудня наші земляки, які мешкають на Тернопільщині, завдяки співпраці Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації з Департаментом культури та туризму Тернопільської обласної військової адміністрації, відвідали з екскурсією м.Чортків.

Учасники заходу прогулялись історичним центром міста, побачили стінопис публічної бібліотеки Чортківської міської ради, церкву Успіння Пресвятої Богородиці, готель "Брістоль", торгові ряди і ратушу, замок, церкву Покрови. Також пройшлися маршрутом "Стежками Людвіка Носса", а у теплому приміщенні Pan Czartkowski посмакували власно зібраними чаями закладу.

Приязну атмосферу екскурсії доповнювали вуличні музиканти та звуки міських годинників Чорткова.

Заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Ельвіна Марініч, яка координує роботу та опікується Гуманітарним хабом "Луганщина моя" в Тернопілі, зазначила: "Щиро дякуємо керівництву Тернопільської обласної військової адміністрації за співпрацю та надану можливість нашим переселенцям відчути себе частинкої Тернопільщини".

А мешканці Луганщини, які відвідали Чортків, у свою чергу висловили подяку екскурсоводам за високий фаховий рівень, вміння цікаво та нестандартно побудувати розповідь про історичне минуле та сьогодення міста.

Всі останні новини про діяльність Гуманітарного хабу Сєвєродонецької міської ВЦА у місті Тернопіль "Луганщина моя"​ за посиланням: ]]>https://t.me/s/ternopol_hub]]>