Відбулося перше в новому році засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

17-01-2022

14 січня за головування керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександра Стрюка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

З метою завершення технічної інвентаризації захисних споруд та приведення їх до належного стану, комісія доручила Відділу цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці СМВЦА спільно з Сєвєродонецьким РУ ГУ ДСНС у Луганській області здійснити контроль за утриманням та вжити заходів щодо приведення об'єктів до готовності та використання.

Для довідки. На території Сєвєродонецької МТГ обліковується 46 захисних споруд цивільного захисту, з яких за формою державної власності - 31 шт., комунальної - 7 шт., приватної - 8 шт.

Станом на 14.01.2022 р. технічну інвентаризацію пройшли 36 ЗСЦЗ, що складає 78,26% від всього фонду ЗСЦЗ, в тому числі за формами власності (шт./%): державної  — 25/80,65; комунальної  — 7/100; приватної  —  4/50.

Розглянуте питання складання примірного переліку найпростіших укриттів для захисту населення громади від небезпечних наслідків надзвичайних ситуацій, а також від дії засобів ураження в особливий період. Прийнято рішення про планове обстеження до 5 березня п.р. всіх підвальних приміщень багатоповерхових житлових будинків на території Сєвєродонецької МТГ. Також надане доручення встановити (оновити) покажчики руху та інформаційні таблички на входах до підвальних приміщень, де можливе укриття населення та їх приведення у належний санітарний та протипожежний стан.

Також комісія доручила представникам ДСНС, поліції, охорони здоров’я, Держпродспоживслужби, старостам старостинських округів у межах повноважень в місцях проведення релігійних обрядів та занурення в ополонки у день свята Водохрещення забезпечити контроль за здійсненням безпеки населення та протиепідемічних заходів.

Средняя: 5 (2 оценок)