Відбулося 21 засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради

04-07-2016

1-го липня пройшло 21-е засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради. Порядок денний містив 10 питань.

Першим члени виконкому затвердили методичні рекомендації щодо проведення аудиту розрахунково-платіжної дисципліни в комунальних підприємствах Сєвєродонецької міської ради.

Затвердили присутні й план роботи виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради на ІІІ квартал 2016 року. Зокрема, цей проект рішення передбачає питання для розгляду на засіданнях виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради, дату та відповідальних за проведення, а також план-графік контролю щодо виконання контрольних документів органів законодавчої та виконавчої влади на період з 01.07.2016 р. по 30.09.2016 р.

Окрім цього, проголосували члени виконкому й за Додаток 1 та Додаток 2 до рішення виконкому від 27.04.2016 р. №201 "Про підготовку житлового фонду, об’єктів соцкультпобуту та інженерних комунікацій міста до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років".

Ще одним питанням стало внесення змін до рішення виконкому Сєвєродонецької міської ради від 29.03.2016 р. №129 "Про затвердження складу комісій з обстеження зелених насаджень, які підлягають видаленню». Цей проект рішення передбачає кадрові зміни у складі цієї комісії: замість колишнього начальника ЖКГ К.В. Потапкіна на його місце призначено нинішнього керівника Управління житлово-комунального господарства А.А. Ковалевського.

Також розглянули члени виконкому два питання з приводу врегулювання відносин ОСББ "НАШ ДОМ 17" та "НОВІКОВА 23А" з житлово-комунальними підприємствами. Окрім іншого, цей проект рішення передбачає передачу вищезазначеним об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків з 01.07.2016 р. функції з управління багатоквартирними будинками, із забезпечення потреб співвласників в отриманні житлово-комунальних послуг, з належного утримання житлових будинків та прибудинкових територій, у т.ч. видачі довідок про склад сім’ї та з місця проживання.

Визначили присутні під час засідання функціональне призначення нежитлового приміщення, що належить гр. Гуленко С.О., як підсобне приміщення до індивідуального гаражу (без проведення будівельних робіт).

Дозволили своїм рішенням члени виконкому встановити світлофорні об'єкти на перехресті вулиць Федоренко-пр. Центральний.

У фінальній частині засідання члени виконавчого комітету розглянули питання у сфері опіки над малолітніми.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради