Відбулись громадські слухання щодо Детального плану частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Богдана Ліщини, 2-н

11-02-2022

10 лютого в залі засідань Сєвєродонецької міської військово-цивільна адміністрації під головуванням начальника управління землеустрою, містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської ВЦА Тараса Куцого відбулись громадські слухання з обговорення проєкту містобудівної документації «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Богдана Ліщини, 2-н».

Розробником детального плану є Приватне підприємство «Будівельна проектно-експертна компанія» м. Слов’янськ, Донецька обл.

Детальний план був розроблений з метою визначення параметрів забудови виробничих територій в районі вулиці Богдана Ліщини, 2-н, визначення планувальних обмежень використання території згідно з ДБН та санітарно-гігієнічними нормами, організації транспортного та пішохідного руху, визначення містобудівних умов та обмежень. У складі Детального плану розроблений розділ «Охорона навколишнього природного середовища», який є звітом про стратегічну екологічну оцінку.

Графічні матеріали детального плану та пояснювальна записка були розміщені на сайті Сєвєродонецької міської ВЦА з 17.01.2022, графічні матеріали були розміщені в холі будівлі Сєвєродонецької міської ВЦА, а з детальним планом можна ознайомитись у відділі містобудування та архітектури управління землеустрою, містобудування та архітектури.

У громадських слуханнях приймали участь: мешканці міста, представник проектної організації та фахівці Сєвєродонецької міської ВЦА.

За результатами обговорення проєкт містобудівної документації «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Богдана Ліщини, 2-н» було підтримано.

З протоколом громадських слухань можна буде ознайомитись найближчим часом на сайті Сєвєродонецької міської ВЦА в розділі Містобудівна документація.

Управління землеустрою, містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської ВЦА