Відбиті атаки бойовиків від Стельмахівки та Білогорівки, в обмін на 10 ноутбуків окупанти у Довжанську вивозять шахтне обладнання, колаборантів розселяють в порожні квартири у Лисичанську

17-11-2022

Днями окупаційна влада Лисичанська повідомила про створення маневрового житлового фонду.

По місту опубліковані адреси пустих квартир, у які заплановано заселення людей.

Щоправда, власникам пропонується в 10-денний термін з’явитися до так званої «адміністрації» з документами, що підтверджують право власності на квартиру, та заявити про згоду або відмову на заселення чужих людей. Яким чином власник має про це своєчасно дізнатися та дістатися Лисичанська – незрозуміло.

Ситуація аналогічна із тією, що має місце в Сєвєродонецьку та Рубіжному.

А от жителі Довжанська жаліються, що в той час поки місцева окупаційна влада радіє десятьом ноутбукам, які росія передала одній зі шкіл, у шахті «червоний партизан» демонтують і вивозять звідти дороговартісне обладнання.

Водночас, жителів окупованої Луганщини звільнили від сплати державних мит на видачу документів рф – роблять все, аби пришвидшити цю процедуру.

На лінії фронту росіяни не полишають спроб контратакувати. Так, 16 листопада підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районах Стельмахівки і Білогорівки.

Із танків та артилерії різних типів росіяни відкривали вогонь по районах населених пунктів Новоселівське, Стельмахівка, Макіївка, Андріївка, Невське, Греківка та Площанка на Куп’янському й Лиманському напрямках.

Авіація Сил оборони України протягом минулої доби завдала ударів по двох позиціях зенітних ракетних комплексів противника.

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони за минулу добу уразили два пункти управління, шість районів зосередження живої сили, озброєння і військової техніки, три склади боєприпасів, а також три інших важливих об’єкти окупантів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0AZWYXR1CjJ3SHJU7Xm5uGEwahUYM...]]>