VI чемпіонат України з футзалу, присвячений пам'яті арбітра вищої ліги чемпіонату України з футзалу В.В. Єрьомкіна відбувся у Льодовому Палаці за підтримки команди Ігоря Буткова

24-02-2020

Протягом двох днів, 22-23 лютого, у Льодовому Палаці спорту проходить VI чемпіонат України з футзалу серед команд ветеранів, присвячений пам'яті арбітра вищої ліги чемпіонату України з футзалу Єрьомкіну Володимиру Васильовичу.
Змагання проходять за підтримки Сєвєродонецької міської ради – команди Ігоря Буткова, Луганської обласної федерації футболу, Асоціації футзалу Луганської області, Федерації футболу м. Сєвєродонецьк.
В урочистому відкритті турніру взяли участь в.о. міського голови Вячеслав Ткачук, заступник міського голови Григорій Пригеба, голова Луганської обласної федерації футболу Ігор Шопін, голова міської федерації футболу Олександр Головков, начальник відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради Віталій Невеселий, арбітр Прем’єр-ліги Віталій Головков, заступник міської федерації футболу Михайло Булєков, почесні футболісти, чемпіони міжнародних змагань Олександр Ткаченко, Віктор Кузнєцов, Олександр Малишенко, Юрій Грицина, Генадій Сушко та інші.

Привітав учасників чемпіонату з футзалу та всіх прихильників народної гри в.о. міського голови Вячеслав Ткачук та побажав командам успіху і перемог. Та підкреслив, що для Сєвєродонецька це велика честь приймати чемпіонат України з футзалу в Льодовому Палаці.

Голова Луганської обласної федерації футболу Ігор Шопін та арбітр Прем’єр-ліги Віталій Головков подякували міській владі за підтримку чемпіонату України з футзалу пам'яті В.В. Єрьомкіна.

Право розіграти м’яч за традицією надали онуці Володимира Єрьомкіна.

Команда Сєвєродонецької міської ради відкрила турнір, зігравши зі Старобільськом. Тренер команди - керуючий справами виконкому міськради Юрій Журба. Футбольні баталії на спортивному майданчику розгорнулись одразу ж. Вдало розіграла м’яч команда міськради. Протягом всієї гри було чимало голевих моментів. Але влучити у ворота суперника вдалося більше команді Сєвєродонецької міської ради. Отже, рахунок 4:0 на користь команди міськради. На свій рахунок всі голи записали гравці команди Сєвєродонецької міської ради: Олександр Малишенко – кращий бомбардир за всю історію Луганської "Зорі", Юрій Грицина - гравець збірної команди України та Київського «Динамо», Генадій Сушко – директор Луганської обласної федерації футболу, розторощивши вщент ворота суперника.

«Відмінно себе показали голкіпер Луганської "Зорі" Олександр Ткаченко, видатний гравець, чемпіон союзу, Європи - Віктор Кузнєцов, представники Сєвєродонецької міськради Юрій Бурахін, заступник міського голови Григорій Пригеба. Команда Сєвєродонецької міської ради грає щоп'ятниці, популяризуючи здоровий спосіб життя. Головний тренер команди Сєвєродонецької міської ради Юрій Журба грає з моменту заснування цієї команди - з 1996 року», - прокоментував матч незмінний гравець команди міськради Вадим Востріков.

На футзальний майданчик виходили такі команди: СКВ, ЩИТ, Лиман, Сватове, Линік, Лисичанськ, Динамо, Попасна, Старобільськ, які представляли вікову категорію 40+. До 50+ увійшли команди: Міськрада, Лиман, Старобільськ, Фізкультурник, Кремінна, Рубіжне, Енергетик Слобожанський. Матчі відбувались за коловою системою. Футболісти порадували вболівальників видовищними баталіями.

Результати:

Півфінали. 40+. СКВ-Динамо. 2-0; Сватово-Линік. 1-0. 50+. Міська Рада-Фізкультурник 3-2. Лиман-Старобільськ.1-0.

Матчі за 3 місце 40+. Динамо-Линік. 5-0. 50+. Фізкультурник -Старобільськ. 1-1. По пенальті 2-0 Старобільськ.

Фінал. 50+. Міська Рада -Лиман. 3-5. СКВ-Сватове 3-0

Кращий голкіпер 40+ Полищук Сергій (команда СКВ). 50 + Ткаченко Олександр (Сєвєродонецька міська рада).

Кращий нападник 40+ Карпцов Сергій (Сватове). 50+. Кращий нападник Малишенко Олександр  (Сєвєродонецька міська рада).

Бомбардир 40+ Сімбірьов Євген (СКВ), 50+ Василець Сергій (Лиман). Кращій захисник 50+ Кузнецов Віктор (Сєвєродонецька міська рада). 40+. Кобзар Олександр (Динамо).

Кращій гравець 40+ Скрига Дмитро (СКВ), 50+ Грицина Юрій (Сєвєродонецька міська рада).