Важливо: завтра у Сєвєродонецьку поновлюється рух маршруток 101, 102 та 110

31-03-2020

В останній день березня в Сєвєродонецькій міській раді до пізнього вечора тривали переговори щодо відновлення руху міських маршруток, їх проводили лідер депутатської більшості Ігор Бутков, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук та директори трьох транспортних підприємств. Переговори були результативними, з 1 квітня частково відновлюється перевезення пасажирів на маршрутах 101, 102 та 110. Частково це означає, що кількість автобусів на рейсах буде меншою, ніж це було раніше. Оскільки не всі водії погодилися продовжувати роботу. Основна причина відмови водіїв працювати - дуже високі штрафи, які можуть під час карантину накладати на водіїв поліція і Укртрансінспекція. Вони значно перевищують суми, які водії можуть заробити за місяць праці. Ймовірна кількість автобусів, які вийдуть 1 квітня на маршрути 101 та 110 - по 10 одиниць. Поновлення перевезень пасажирів автобусним маршрутом 5 поки не планується.